Zespół

W dniu 10 sierpnia 2014 roku wchodzą w życie przepisy Ustawy deregulacyjnej dot. m.in usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Oznacza to, że czynności usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych świadczyć będzie mogła, niezależnie od posiadanego wykształcenia oraz doświadczenia, każda osoba która posiada pełną zdolność do czynności prawnych, niekarana za ściśle określony katalog przestępstw, która posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

W naszym biurze otrzymują Państwo gwarancję, że księgi rachunkowe i ewidencje podatkowe będą prowadzone lub nadzorowane przez osoby posiadające certyfikat potwierdzający zdobycie wiedzy w z zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz udokumentowane wieloletnie doświadczenie w księgowości. Ponadto praca w większym zespole osób posiadający wiedzę oraz doświadczenie pozwala nam dzięki wykorzystaniu efektu synergii świadczyć usługi na bardzo wysokim poziomie.

W skład naszego zespołu wchodzą m.in.

Powierz swoje bezpieczeństwo solidnemu partnerowi. Nieprawidłowe realizowanie obowiązków związanych w szczególności z ewidencjami dotyczącymi podatku vat oraz dochodowym wiąże się z licznymi konsekwencjami, nie tylko w postaci odsetek od zaległości podatkowych ale również karno - skarbowymi.

Wykroczenie skarbowe karane jest grzywną w wysokości od 160 zł do 32.000 zł. Za przestępstwo skarbowe grozi grzywna w wysokości od 533,30 zł do 15.359.040 zł albo pozbawienie wolności do 3 lat, albo obie te kary łącznie. Zatem decydując się na wybór biura rachunkowego warto kierować się nie tylko czynnikiem finansowym, ale również jakością i profesjonalizmem świadczonych usług. LINK

 

 

 

Tagi: biuro rachunkowe Katowice, biura rachunkowe Katowice, biuro księgowe Katowice, prowadzenie ksiąg rachunkowych Katowice, prowadzenie ksiąg podatkowych Katowice, prowadzenie rejestrów vat Katowice, podatkowi doradcy Katowice, podatkowi doradcy Śląsk


Uptime monitored by Pingus.Cloud